Van Koza Psikoloji logo

Van Psikolog

Van psikolog olarak bu şehirde, insanların ruh sağlığına ilişkin hizmetlere ulaşması adına danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlerle beraberiz. İnsan, bedensel ve ruhsal bütünlüğe sahip bir varlık. Dolayısıyla bedenimizin acıması kadar ruhumuzun acıması ve yaralanması da normaldir. Tabi bu coğrafyada bu gerçek genellikle göz ardı edilir. Ekseriyetle insanların bedensel rahatsızlıklarını iyileştirmek için yoğun çaba gösterdiklerine şahit oluruz.

Van psikolog argümanıyla bu şehirde yaşayan insanların şikayetlerini incelediğimizde ve hastaneye gidiş öykülerine baktığımızda bu durumun sıklıkla karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Başımızın ağrıması kadar ruhumuzun acıması da anlam ifade etmeli. Mide rahatsızlığı kadar ruhumuzun yangınları da yankı bulmalı.

Bizler görünen yaralarımızı iyileştirmek için yoğun çabalar sarf ediyoruz. Bunun için doktor doktor, hastane hastane gezebiliyoruz.

Ancak; mevzubahis ruhumuz olunca aynı hassasiyeti göstermekten imtina ediyoruz.

Ruhsal olarak iyi hissedememenin bedellerini sonrasında çok daha ağır bir şekilde ödediğimizi hesaba katmıyoruz.

Bedensel rahatsızlıklarımıza kapı aralayan ve sebepsiz ağrılarla kıvranışımızın altında yatan nedenlerin ruhsal olarak iyi hissedemeyişimizin olduğunu görmek istemiyoruz.

Bizim gerçeğe gözlerimizi kapatmamız o hakikatı yok kılmıyor. Olması gereken içimizin yangınlarına kulak vermek. Van psikolog etiketiyle hizmet verdiğimiz bu şehirde ruhsal çıkmazlarınız için bizi arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Ertelediğiniz, yok saydığınız psikolojik sıkıntılar daha da şiddetli bir şekilde zihninizi ve kalbinizi meşgul etmeye devam edecek.

Sosyal ve duygusal ilişkileriniz daha fazla yıpranmaya başlayacak.

Sebepsiz bir şekilde duygulanımınızın ve tahammül seviyenizin değişkenlik gösterdiğini görmeye başlayacaksınız.

Bu durumların olmaması adına ertelemeden ve yok saymadan en kısa sürede Van psikolog etiketiyle bizlere ulaşmanızı ve danışmanlık desteği almanızı öneririz.

Atacağınız bu adım hayatınızda çok şeyi değiştirmeye kapı aralayabilir. Sosyal ilişkileriniz, duygusal ilişkileriniz kısacası yaşama ait tüm ilişkilerinizin iyileştiğini görmeye başlayacaksınız.
NOT: Bu makale ve sitemizdeki diğer tüm içerikler bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Tıbbi bir tanı ve tedavi amacı taşımamaktadır. Sitedeki bilgiler ışığında bir ilaç tedavisine başlanması veya sonlandırılması kesinlikle önerilmez. Tanı ve tedavi gerektiren durumlar için mutlaka bir tıp hekimine başvurunuz. Bu makale ve sitemizdeki diğer tüm içerikler Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı sayılabilecek ilan ve reklam yapma amacı taşımamaktadır.

Diğer Makaleler

Aile İçi İletişim ve Çocuk

İletişim; ikili ilişkilerimizden iş ortamına, küçük bir topluluktan büyük kitlelere, tamamen yabancısı olduğumuz gruplardan aynı çatıyı paylaştığımız ailemize kadar

Devamı »

Günlük Yaşamda Kaygı

                Kaygı hayatımızın bir parçasıdır ve bizler korku, gerginlik ve stresle bir anlamda yaşamayı öğreniriz zamanla. Belirli düzeyde

Devamı »